Czech English

Naše projekty a jejich projektové týmy jsou vždy řízeny zakladatelem a majitelem společnosti, který též většinou osobně vede naše specializované semináře:

Mgr. Michal Krejčí

Manažer odvětví za rok 2008 v anketě Manažer roku vyhlašované Českou manažerskou asociací a Svazem průmyslu a dopravy ČR.

Realizace a řízení mnoha akvizičních, investičních, prodejních a restrukturalizačních projektů. Spolupráce s mnoha auditorskými a ekonomickými partnery (PricewaterhouseCoopers, Delloite, ADU.CZ), právními poradci (AK SKILS, White&Case, Všetečka Zelený Švorčík Kalenský a partneři) i poskytovateli bankovního provozního i akvizičního financování (LBBW Bank, Unicredit, Komerční banka, Expobank) i private equity fondy investičního kapitálu.

Ve vlastní dřívější více než dvacetileté manažerské praxi generálním ředitelem a předsedou představenstva Albatros Media a.s., největšího českého nakladatelského domu provozujícího 14 samostaných nakladatelství a vlastní celoplošnou skladovací a logistickou distribuci DISTRI.CZ, krizovým manažerem a obchodním a marketingovým ředitelem BONTON holding/Bontonfilm a.s., manažerem B2B marketingu TV Nova (CET21), obchodním ředitelem Arbomedia/IP Praha, evropské sítě mediálních zastupitelství, s plnou zodpovědností za celou komerční nabídku České televize a
v dalších pozicích.

Postgraduální studium na Vysoké škole ekonomické v Praze - Oceňování podniku/obchodního závodu, absolutorium MFF UK Praha (matematika, počítače). Mezinárodní marketingová certifikace CIMA-A a CIMA-B.Odborným garantem ekonomických částí našich projektů (audit, daně, účetnictví) je

Ing. Simona Pacáková

Auditorka, členka Komory auditorů České republiky č.1825.
Daňový poradce, člen Komory daňových poradců č. 439.
Soudní znalec v oboru Ekonomika/Účetní evidence.

Předsedkyně Metodické rady Svazu účetních.
Místopředsedkyně Metodické rady Svazu účetních pro neziskové organizace.
Zástupce Svazu účetních v Národní účetní radě.
Dlouholetá lektorka vzdělávání v oblasti účetnictví a daní.

Absolvovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, od roku 1991 vede vlastní účetní firmu. Postupně rozšířila své aktivity na daňové poradenství (1993), auditorskou činnost (2001), znaleckou činnost (2004) a lektorskou činnost (2008).


© NOTUS EQUITY s.r.o. 2012-2019